| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Diğer isimler | İYS |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
|---|---|
| Tip | adsorban |
| Modeli | CMS-200 |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Renk | Siyah |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
|---|---|
| Tip | adsorban |
| Modeli | CMS-220 |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Renk | Siyah |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Diğer isimler | İYS |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Diğer isimler | İYS |
| Kütle Yoğunluğu | ≥0.75g / ml, 0.68 g / ml |
|---|---|
| Su adsorpsiyonu | ≥21.0% |
| Sertifika | SGS ve REACH |
| Yıpratma oranı | ≤0.1% |
| Türü | Emici |
| hizmet ömrü | 2-3 yıl |
|---|---|
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| PH değeri | 2-12 |
| Nemli içerik | ≤1.0% |
|---|---|
| Dış görünüş | siyah taneli |
| Adsorpsiyon Süresi | 2X50S |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Servis Ömrü | 2-3 yıl |
| Adsorpsiyon Süresi | 2X50S |
|---|---|
| Dış görünüş | siyah taneli |
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| PH değeri | 2-12 |
| hizmet ömrü | 2-3 yıl |
|---|---|
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| PH değeri | 2-12 |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |