| Basınç dayanımı N/P | ≥50 |
|---|---|
| Yıpratma Oranı | ≤0,20% |
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Renk | bej |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Ambalaj bilgileri | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 1. Karton Varil/25KG 2. Karton Kutu/25KG; 3 |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | ayda 200 ton |
| Menşe yeri | Shaanxi, Çin |
| Parçacık boyutu | 2,0-5,0 mm |
|---|---|
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,60g/ml |
| PH | 3-10 |
| Gözenek seviyesi | ≥0,35cm3/g |
| Renk | bej |
|---|---|
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| PH | 3-10 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| Yıpratma Oranı | ≤0,20% |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
|---|---|
| Kütle yoğunluğu | ≥0,60g/ml |
| Gözenek seviyesi | ≥0,35cm3/g |
| Renk | bej |
| Su Adsorpsiyonu | ≤10.0% |
| Su Adsorpsiyonu | ≤10.0% |
|---|---|
| Yıpratma Oranı | ≤0,20% |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,60g/ml |
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Basınç dayanımı N/P | ≥50 |
| Renk | bej |
|---|---|
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Paket nem içeriği% | ≤1,50 |
| sertifika | j.SGS & ERİŞİM |
| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |
| boy | 2.0--3.0mm;3.0--5.0mm;4.0--6.0mm |
|---|---|
| Statik adsorbe su % | ≥21.0 |
| Paket nem içeriği% | ≤1,50 |
| renk | bej |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı % | ≥98,0 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Boyut | 2,0-6,0 mm |
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
| Renk | bej |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
|---|---|
| Basınç dayanımı N/P | ≥50 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| Yıpratma Oranı | ≤0,20% |
| Statik adsorbe edilmiş su | ≥21.0 |