| Paket Nemi | Ağırlık ≤ %1,5 |
|---|---|
| Ürün adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
| Basınç Dayanımı | 85K |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
|---|---|
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
| Kütle yoğunluğu | G/ml ≥ 0,72 |
| Ürün Adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| Denge Karbon Dioksit Kapasitesi | ≥% 18 |
|---|---|
| Denge Suyu Kapasitesi | ≥% 27 |
| Tipik Kimyasal Formül | Na2O. Al2O3. (2.8 ± 0.2) Si02. (6 ~ 7) H2O |
| SiO2 Al2O3 | ≈2.6-3.0 |
| Kütle Yoğunluğu | 72 0.72G / ml |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
|---|---|
| Kütle yoğunluğu | 0.68-0.72g/ml |
| Paket | 25kg/çanta |
| Kurutma kaybı | ≤%1,5 |
| Parçacık yoğunluğu | 1.2-1.3g/ml |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| pH Değeri | 6-8 |
| Crush Strength | ≥20N |
|---|---|
| Working Temperature | 80℃ |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
|---|---|
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Paket | 25kg/çanta |
| Şekli | Silindirik |
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| MOQ | 10 kg |
|---|---|
| Paket | 25 kg / Karton Davul |
| Sertifika | SGS REACH |
| CO2 emilimi | 18.0 |
| Boyutu | 2,0-3,0 mm, 3,0 - 5,0 mm, 4,0 - 6,0 mm |
| ADEDI | 10 KG |
|---|---|
| paket | 25kg/ Karton Varil |
| Sertifika | SGS REACH |
| Boy | 2.0-3.0 mm, 3.0--5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |