| Nominal Gözenek Çapı | 4 Angstrom |
|---|---|
| Boyutu | 1.3mm, 1.6mm |
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N / Parçacık |
| Modeli | CMS-220/240/260 |
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
|---|---|
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| Adsorpsiyon Süresi | 2X50S |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Model | CMS-220 |
| Paket | 25kg/çanta |
|---|---|
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Renk | Beyaz |
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
|---|---|
| Türü | Emici |
| Modeli | CMS-220/240/260 |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N / Parçacık |
| Boyutu | 1.3mm, 1.6mm |
| Ambalaj bilgileri | 1, 25KG/karton; 2, 35KG/karton varil; 3, 150KG/Kapalı demir varil |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8gün |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Menşe yeri | Shaanxi, Çin |
| Marka adı | Xi'an Lvneng |
| Diğer İsimler | CMS |
|---|---|
| Renk | siyah |
| Nominal Gözenek Çapı | 4 Angstrom |
| Boyutu | 1.3mm, 1.6mm |
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
|---|---|
| Statik adsorbe edilmiş su %'si | ≥21.0 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| PH | 3-10 |