| Emici tipi | Moleküler elek |
|---|---|
| Saflık | 98 % |
| Şekil | Granül, Pelet |
| Renk | bej |
| Boyutu | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Raf ömrü | 2 yıl |
|---|---|
| PH değeri | 6-8 |
| Şekli | Silindirik |
| Ürün Adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
| Başvuru | Hava Kurutma, Dehidrasyon, Adsorpsiyon |
|---|---|
| Şekil | taneli |
| paket | 25kg/çanta |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| Kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72-0,82 |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Çiy Noktası | ℃ ≤ -73 |
| Şekil | taneli |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Statik su Adsorpsiyonu | ≥ %22 |
| Şekil | Granül; Pelet |
|---|---|
| Boyutu | 0.5-1.0mm; 1.0-1.5mm; 1.5-2.0mm |
| Potasyum A tipi moleküler elek | Küresel Parçacık |
| Paket Nem | ≤% 1,5 |
| Denge Suyu Kapasitesi | ≥% 35 |
| Şekil | Granül; Pelet |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| sertifika | j.SGS & ERİŞİM |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Raf ömrü | 2 yıl |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
| Paket Nemi | Ağırlık ≤ %1,5 |
| Şekli | Granül; Küresel Parçacık |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
|---|---|
| kullanım | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
| Saflık | %98 |
| Şekil | küre boncuk |
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| Raf ömrü | 2 yıl |
|---|---|
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Paket | 25kg/çanta |