| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
|---|---|
| Product Name | 403 Forbidden |
| Server | openresty |
| Status Code | 403 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Ürün Adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Renk | Beyaz |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
|---|---|
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Paket | 25kg/çanta |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| Gözenek büyüklüğü | 4A |
|---|---|
| paket | 25kg/çanta |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Başvuru | Hava Kurutma, Dehidrasyon, Adsorpsiyon |
|---|---|
| Şekil | taneli |
| paket | 25kg/çanta |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Statik adsorbe edilmiş su | ≥21.0 |
|---|---|
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
| Basınç dayanımı N/P | ≥50 |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,60g/ml |
| Raf ömrü | 2 yıl |
|---|---|
| PH değeri | 6-8 |
| Şekli | Silindirik |
| Ürün Adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
| Static Water Adsorption | WT ≥ 22% |
|---|---|
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Package Moisture | WT ≤ 1.5% |
| Usage | Gases Adsorption From SF6, High Voltage Electric Switchgear |
| Shape | Sphere |