| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Ürün adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Basınç dayanımı N/P | ≥50 |
|---|---|
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| Yıpratma Oranı | ≤0,20% |
| Renk | bej |
| Parçacık boyutu | 2,0-5,0 mm |
| Ürün adı | Karbon Moleküler Elek |
|---|---|
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
| Adsorpsiyon Süresi | 2X50S |
| Nemli içerik | ≤1.0% |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Gözenek büyüklüğü | 3A |
|---|---|
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Şekli | küre boncuk |
| Kullanımı | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
|---|---|
| Kütle yoğunluğu | ≥0,60g/ml |
| Gözenek seviyesi | ≥0,35cm3/g |
| Renk | bej |
| Su Adsorpsiyonu | ≤10.0% |
| Su Adsorpsiyonu | ≤10.0% |
|---|---|
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
| Renk | bej |
| Statik adsorbe edilmiş su | ≥21.0 |
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
|---|---|
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Ürün Adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| Paket Nemi | Ağırlık ≤ %1,5 |
| Size | 2.0-3.0mm, 4.0-6.0mm |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Shape | Sphere |