| Maksimum Su Adsorpsiyonu | %21,5 dk |
|---|---|
| Maksimum toplu yoğunluk | 0.72g/ml,0.70g/ml |
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Şekli | küre boncuk |
| Nemli içerik | %0,3 |
| Uygulama | hava kurutma |
| Parçacık boyutu | 2,0-5,0 mm |
|---|---|
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Gözenek seviyesi | ≥0,35cm3/g |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
|---|---|
| kullanım | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
| Saflık | %98 |
| Şekil | küre boncuk |
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
|---|---|
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Pore Size | 2-3nm |
| Working Temperature | 80℃ |
| Nemli içerik | %0,3 |
|---|---|
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| kullanım | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Boyut | 2,0-6,0 mm |
|---|---|
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| Maksimum Su Adsorpsiyonu | %21,5 dk |
| Renk | bej |
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
|---|---|
| Paket Nemi | Ağırlık ≤ %1,5 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Basınç Dayanımı | 85K |
| Ürün Adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
|---|---|
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Şekli | Silindirik |
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |