| Crush Strength | ≥20N |
|---|---|
| Working Temperature | 80℃ |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
| paket | 25kg/çanta |
|---|---|
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Shelf Life | 2 Years |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
|---|---|
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Paket | 25kg/çanta |
| Şekli | Silindirik |
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
| Ürün Adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Renk | Beyaz |
| Paket | 25kg/çanta |
| Şekli | Silindirik |
| Ürün Adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Renk | Beyaz |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Denge Karbon Dioksit Kapasitesi | ≥ %18 |
|---|---|
| yıpranma oranı | ≤ %0,1 |
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| Tipik Kimyasal Formül | Na2O. Na2O. Al2O3. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (2.8±0.2) SiO2. |
| Denge Karbon Dioksit Kapasitesi | ≥% 18 |
|---|---|
| Denge Suyu Kapasitesi | ≥% 27 |
| Tipik Kimyasal Formül | Na2O. Al2O3. (2.8 ± 0.2) Si02. (6 ~ 7) H2O |
| SiO2 Al2O3 | ≈2.6-3.0 |
| Kütle Yoğunluğu | 72 0.72G / ml |
| Tipik Kimyasal Formül | Na2O. Na2O. Al2O3. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (2.8±0.2) SiO2. |
|---|---|
| SiO2 Al2O3 | ≈2.6-3.0 |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
|---|---|
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| yıpranma oranı | ≤ %0,1 |
| Renk | Bej |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
|---|---|
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Denge Karbon Dioksit Kapasitesi | ≥ %18 |
| yıpranma oranı | ≤ %0,1 |
| Renk | Bej |