| Şekil | küre |
|---|---|
| renk | Bej |
| Boyut | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
|---|---|
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Denge Karbon Dioksit Kapasitesi | ≥ %18 |
| yıpranma oranı | ≤ %0,1 |
| Kütle yoğunluğu | ≥ 0.72G/ml |
| Şekil | boncuk |
|---|---|
| renk | Bej |
| Boyut | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Şekil | granül |
|---|---|
| renk | Bej |
| Boyut | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Şekil | pelet |
|---|---|
| renk | Bej |
| Boyut | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Kütle Yoğunluğu | ≥0.75g / ml, 0.68 g / ml |
|---|---|
| Su adsorpsiyonu | ≥21.0% |
| Sertifika | SGS ve REACH |
| Yıpratma oranı | ≤0.1% |
| Türü | Emici |
| Sertifika | SGS ve REACH |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| Renk | bej |
| Boyutu | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Boyut yeterlilik | ≥98% |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
|---|---|
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| pH Değeri | 6-8 |
| Ürün Adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |