| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Pore Size | 2-3nm |
| Working Temperature | 80℃ |
| Şekil | granül |
|---|---|
| renk | Bej |
| Boyut | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Şekil | pelet |
|---|---|
| renk | Bej |
| Boyut | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
|---|---|
| Şekil | Granül; Pelet |
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm; 2.0-3.0mm; 3.0-5.0mm; 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0mm 4.0-6.0 |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | bej |
| Paket Nem | ≤% 1,5 |
| Yıpratma oranı | ≤% 0,1 |
| Sertifika | SGS ve REACH |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| Tip | adsorban |
| saflık | %98 |
| Paket | 25 kg / Karton Davul |
|---|---|
| Sertifika | SGS REACH |
| CO2 emilimi | 18.0 |
| Statik adsorbe su | % 25.0 |
| Yıpratma oranı | ≤% 0,1 |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
|---|---|
| Şekil | Granül; Pelet |
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm; 2.0-3.0mm; 3.0-5.0mm; 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0mm 4.0-6.0 |
| EINECS NO | 215-684-8 |
| PH değeri | 6-8 |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | bej |
| Paket Nem | ≤% 1,5 |
| Denge Suyu Kapasitesi | ≥% 27 |
| Yıpratma oranı | ≤% 0,1 |