| Absorbant Türü | Moleküler Elek |
|---|---|
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Emilim Yeteneği | >%18 |
| Renk | bej |
| Türü | adsorban |
| Saflık | % 98 |
|---|---|
| Uygulama | hava kurutma |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Basınç Dayanımı | 100N |
| Kullanımı | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
|---|---|
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Saflık | % 98 |
| Nemli içerik | %0,3 |
| Şekli | küre boncuk |
| Boyut | 2,0-6,0 mm |
|---|---|
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| Maksimum Su Adsorpsiyonu | %21,5 dk |
| Renk | bej |
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| CAS No. | 1318-02-1 |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Product Category | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| Attrition Rate | WT < 0.1% |
| Product Name | Zeolite 3A Molecular Sieve Desiccant For High Voltage Electric Equipment Switchgear |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
|---|---|
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Saflık | % 98 |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
|---|---|
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
| pH Değeri | 6-8 |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Uygulama | hava kurutma |
| Nemli içerik | %0,3 |
| PH | 7-9 |
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Product Category | 3A Molecular Sieve Desiccant |
|---|---|
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Usage | Gases Adsorption From SF6, High Voltage Electric Switchgear |
| Shape | Sphere |
| Attrition Rate | WT < 0.1% |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.85 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |