| Nemli içerik | %0,3 |
|---|---|
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| kullanım | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
|---|---|
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
| Ürün Adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Renk | Beyaz |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Türü | adsorban |
|---|---|
| şekli | Granüler, Pellets |
| Uygulama | Kataliz, Adsorpsiyon, Ayrım ve İyon Değişim |
| Renk | bej |
| Dış görünüş | Beyaz toz |
| Parçacık boyutu | 2,0-5,0 mm |
|---|---|
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Gözenek seviyesi | ≥0,35cm3/g |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
|---|---|
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Statik adsorbe edilmiş su %'si | ≥21.0 |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Uygulama | hava kurutma |
|---|---|
| Şekil | küre boncuk |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |