| Su Adsorpsiyonu | ≤10.0% |
|---|---|
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
| Renk | bej |
| Statik adsorbe edilmiş su | ≥21.0 |
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
|---|---|
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Basınç Dayanımı | 100N |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Saflık | %98 |
| Su Adsorpsiyonu | ≤10.0% |
|---|---|
| Yıpratma Oranı | ≤0,20% |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,60g/ml |
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Basınç dayanımı N/P | ≥50 |
| Raf ömrü | 2 yıl |
|---|---|
| PH değeri | 6-8 |
| Şekli | Silindirik |
| Ürün Adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
|---|---|
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Saflık | % 98 |
| Basınç dayanımı N/P | ≥50 |
|---|---|
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| Yıpratma Oranı | ≤0,20% |
| Renk | bej |
| Parçacık boyutu | 2,0-5,0 mm |
| Renk | bej |
|---|---|
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| PH | 3-10 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| Yıpratma Oranı | ≤0,20% |
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
|---|---|
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
| Paket | 25kg/çanta |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
|---|---|
| kullanım | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
| Saflık | %98 |
| Şekil | küre boncuk |
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| Paketin nem içeriği% | ≤1,50 |
|---|---|
| Boyut | 2,0-6,0 mm |
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
| Maksimum Su Adsorpsiyonu | %21,5 dk |
| PH | 3-10 |