| Basınç Dayanımı | 85K |
|---|---|
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Kütle yoğunluğu | G/ml ≥ 0,72 |
| Ürün adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | ÖĞLEDEN SONRA |
| kütle yoğunluğu | 0,72-0,82 g/ml |
| Boyut | 3.0-5.0 mm |
| çiy noktası | -73 ℃ |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Renk | bej |
|---|---|
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Paket nem içeriği% | ≤1,50 |
| sertifika | j.SGS & ERİŞİM |
| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS NO | 215-684-8 |
| başka bir isim | Moleküler Elek 4A |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Renk | Bej |
| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS NO | 215-684-8 |
| başka bir isim | Moleküler Elek 4A |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Renk | Bej |
| Product Name | 4A Molecular Sieve Desiccant |
|---|---|
| Storage | Dry And Ventilated Place |
| PH Value | 7-9 |
| Size | 3-5mm |
| Shelf Life | 2 Years |
| Yüzey alanı | 500-800m2/gr |
|---|---|
| Parçacık boyutu | 1-3mm |
| Ezme kuvveti | ≥90N/parçacık |
| şekli | Küresel |
| Ürün Adı | Moleküler Sivil Adsorbant |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | bej |
| Paket Nem | ≤% 1,5 |
| Yıpratma oranı | ≤% 0,1 |
| Sertifika | SGS ve REACH |