| İsim | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Özellik | Yüksek Aşınma Direnci |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Paket | 25 kg / karton tambur; Çalma davul başına 150 |
|---|---|
| Sertifika | : 2008 |
| Renk | bej |
| Saflık | 98 % |
| Şekil | Granül, Pelet |
| İsim | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Özellik 1 | Yüksek Aşınma Direnci |
| Özellik 2 | Yüksek Ezilme Mukavemeti |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| paket | 25kg/carton drum ; 25kg/karton bidon; 150 per steal drum 150 çalma davul baş |
|---|---|
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| Statik adsorbe su %≥ | 22.0 |
| Statik adsorbe metanol %≥ | 15.0 |
| İstifleme yoğunluğu g/ml | 0.66 |
| Şekil | Granül; Pelet |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Emici tipi | Moleküler elek |
|---|---|
| Saflık | 98 % |
| Şekil | Granül, Pelet |
| Renk | bej |
| Boyutu | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Renk | Bej |
|---|---|
| Statik su Adsorpsiyonu | ≥ %22 |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Basınç Dayanımı | ≥ 135 N/parçacık |
| Yıpranma Oranı≥50 | ≤ %0.20 |
| Depolama | Kuru ve havalandırıcı bir yerde saklayın |
|---|---|
| Ezme kuvveti | ≥90N/parçacık |
| pH Değeri | 7-9 |
| Yıpratma Oranı | ≤0,1% |
| Parçacık boyutu | 1-3mm |
| Boyutu | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm, 4.0-6.0mm |
|---|---|
| Şekil | granül şerit |
| Renk | bej |
| Kalite Yönetimi | ISO9001 |
| İstifleme yoğunluğu g / ml | 0,66 |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | bej |
| Boyutu | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Kütle Yoğunluğu | 72 0.72G / ml |
| Boyut Kalifikasyonu | ≥% 97 |