| Türü | adsorban |
|---|---|
| Dış görünüş | siyah taneli |
| PH değeri | 2-12 |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| Adsorpsiyon Süresi | 2X50S |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
|---|---|
| Nemli içerik | ≤1.0% |
| Ürün Adı | Karbon Moleküler Elek |
| Adsorpsiyon Süresi | 2X50S |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Static Water Adsorption | ≥ 22% |
|---|---|
| Product Name | KDHF-09 3A Zeolite Molecular Sieve Adsorbent For High Voltage Electric Switchgear |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Shape | Sphere |
| Attrition Rate | < 0.1% |
| Ambalaj bilgileri | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 1. Karton Varil/25KG 2. Karton Kutu/25KG; 3 |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | ayda 200 ton |
| Menşe yeri | Shaanxi, Çin |
| İsim | Moleküler Elek 4a |
|---|---|
| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |
| EINECS NO | 215-684-8 |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Renk | Bej |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
|---|---|
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Basınç Dayanımı | 100N |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Saflık | %98 |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
|---|---|
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Uygulama | hava kurutma |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Saflık | %98 |
| Nemli içerik | %0,3 |
|---|---|
| Uygulama | hava kurutma |
| Kullanımı | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| İsim | Moleküler Elek Kurutucu XH-9 |
|---|---|
| Başvuru | Soğutma Tesisleri |
| Aşınma oranı% ≤ | 0.1 |
| Yığın yoğunluğu g/ml | 0.9 |
| Parçacık boyutu geçiş oranı% ≥ | 98 |
| Product Category | 3A Molecular Sieve Desiccant |
|---|---|
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Usage | Gases Adsorption From SF6, High Voltage Electric Switchgear |
| Shape | Sphere |
| Attrition Rate | WT < 0.1% |