| Static Water Adsorption | WT ≥ 22% |
|---|---|
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Package Moisture | WT ≤ 1.5% |
| Usage | Gases Adsorption From SF6, High Voltage Electric Switchgear |
| Shape | Sphere |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| İsim | Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Statik su adsorpsiyonu%≥ | 17.5 |
| Aşınma oranı% ≤ | 0.1 |
| Yığın yoğunluğu g/ml | 0,85 |
| Parçacık boyutu geçiş oranı% ≥ | 98 |
| Parçacık boyutu | 2,0-5,0 mm |
|---|---|
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,60g/ml |
| PH | 3-10 |
| Gözenek seviyesi | ≥0,35cm3/g |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
|---|---|
| Product Name | 4.0 - 6.0mm 3A Molecular Sieve Desiccant For High Voltage Electric Equipment Switchgear |
| High Light | Switchgear 3A Molecular Sieve Adsorbent, 6.0mm 3A Molecular Sieve, Chemical Molecular Sieve Desiccant |
| Certificate | SGS & REACH |
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Statik Su Adsorpsiyonu | ağırlık ≥ %22 |
|---|---|
| Malzeme | Aktif Alümina |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
| Boyut | 2-4mm |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
|---|---|
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
| Paket | 25kg/çanta |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
| Adı | Soğutucu Akışkan Kurutucu |
|---|---|
| Özelliği | Fonksiyonel çoklu |
| soğutucu model | R12 ve R22, R123, R124, R125, R134a, R143a |
| Toplu yoğunluk g / ml | 0,9 |
| Parçacık boyutu geçiş oranı% ≥ | 98 |
| Adı | Soğutucu Akışkan Kurutucu |
|---|---|
| Uygulama | Kurutma ve Arıtma Soğutucuları |
| Aşınma oranı% ≤ | 0,1 |
| Toplu yoğunluk g / ml | 0,9 |
| Parçacık boyutu geçiş oranı% ≥ | 98 |
| Adı | Soğutucu Akışkan Kurutucu |
|---|---|
| Özelliği | Yüksek kimyasal uyumluluk |
| Aşınma oranı% ≤ | 0,1 |
| Toplu yoğunluk g / ml | 0,9 |
| Parçacık boyutu geçiş oranı% ≥ | 98 |