| Adı | Moleküler Elek Kurutucu Paketler |
|---|---|
| diğer adı | 3 Angstrom Moleküler Elek |
| Aşınma oranı% ≤ | 0,1 |
| Toplu yoğunluk g / ml | 0,9 |
| Parçacık boyutu geçiş oranı% ≥ | 98 |
| CAS No. | 1318-02-1 |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Product Category | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| Attrition Rate | WT < 0.1% |
| Product Name | Zeolite 3A Molecular Sieve Desiccant For High Voltage Electric Equipment Switchgear |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Basınç Dayanımı | 85K |
|---|---|
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Kütle yoğunluğu | G/ml ≥ 0,72 |
| Ürün adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
| Adı | Moleküler Elek Peletleri |
|---|---|
| Özelliği | Effectency |
| Uygulama | Nemi Kaldır |
| Toplu yoğunluk g / ml | 0,9 |
| Parçacık boyutu geçiş oranı% ≥ | 98 |
| Nemli içerik | %0,3 |
|---|---|
| PH | 7-9 |
| Saflık | % 98 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Gözenek büyüklüğü | 3A |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Başvuru | Hava Kurutma, Dehidrasyon, Adsorpsiyon |
|---|---|
| Ürün adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
| BOYUT | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Şekil | Küresel |
|---|---|
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Basınç Dayanımı | 85K |
| Malzeme | Aktif Alümina |
|---|---|
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
| Basınç Dayanımı | 85K |