| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.75 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Ambalaj bilgileri | 25 kilogramlık, plastik astarlı dokuma polipropilen torbalar. |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8gün |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Yetenek temini | ayda 200 ton |
| Menşe yeri | Shaanxi, Çin |
| PH değeri | 2-12 |
|---|---|
| Nemli içerik | ≤1.0% |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Modeli | CMS-220 |
| Kütle yoğunluğu | G/ml ≥ 0,72 |
|---|---|
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Paket Nemi | Ağırlık ≤ %1,5 |
| Başvuru | Hava Kurutma, Dehidrasyon, Adsorpsiyon |
| Ürün adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Adsorpsiyon Süresi | 2X50S |
| Adı | Moleküler Elek Emici |
|---|---|
| Özelliği | Güvenilirlik |
| Sıcaklık | 250 ℃ ile 450 ℃ arası |
| Toplu yoğunluk g / ml | 0,9 |
| Parçacık boyutu geçiş oranı% ≥ | 98 |
| Adı | Moleküler Elek Adsorbanı |
|---|---|
| Özelliği | Ultra Düşük Aşınma |
| Aşınma oranı% ≤ | 0,1 |
| Toplu yoğunluk g / ml | 0,9 |
| Parçacık boyutu geçiş oranı% ≥ | 98 |
| Adı | Moleküler Elek Adsorban |
|---|---|
| Statik su adsorpsiyonu% ≥ | 19.0 |
| Aşınma oranı% ≤ | 0,1 |
| Toplu yoğunluk g / ml | 0.85 |
| Parçacık boyutu geçiş oranı% ≥ | 98 |
| Ürün adı | Karbon Moleküler Elek |
|---|---|
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| Adsorpsiyon Süresi | 2X50S |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Paketleme | 25kg/çanta |
|---|---|
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
| Ürün adı | soğutucu kurutucu |