| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
|---|---|
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| yıpranma oranı | ≤ %0,1 |
| Renk | Bej |
| Ambalaj bilgileri | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 1. Karton Varil/25KG 2. Karton Kutu/25KG; 3 |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 iş günü |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Yetenek temini | ayda 200 ton |
| Menşe yeri | Shaanxi, Çin |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
|---|---|
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Denge Karbon Dioksit Kapasitesi | ≥ %18 |
| yıpranma oranı | ≤ %0,1 |
| Renk | Bej |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | bej |
| Paket Nem | ≤% 1,5 |
| Denge Suyu Kapasitesi | ≥% 27 |
| Yıpratma oranı | ≤% 0,1 |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
|---|---|
| Şekil | Granül; Pelet |
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm; 2.0-3.0mm; 3.0-5.0mm; 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0mm 4.0-6.0 |
| EINECS NO | 215-684-8 |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
|---|---|
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Şekli | Silindirik |
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
|---|---|
| Başvuru | Hava Kurutma, Dehidrasyon, Adsorpsiyon |
| Ürün adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| paket | 25kg/çanta |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Saflık | %98 |
| PH | 7-9 |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
|---|---|
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| PH değeri | 6-8 |