| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
|---|---|
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| PH değeri | 6-8 |
| Renk | bej |
|---|---|
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| PH | 3-10 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| Yıpratma Oranı | ≤0,20% |
| Saflık | % 98 |
|---|---|
| Uygulama | hava kurutma |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Basınç Dayanımı | 100N |
| Kullanımı | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
|---|---|
| Basınç dayanımı N/P | ≥50 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| Yıpratma Oranı | ≤0,20% |
| Statik adsorbe edilmiş su | ≥21.0 |
| Paketin nem içeriği% | ≤1,50 |
|---|---|
| Boyut | 2,0-6,0 mm |
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
| Maksimum Su Adsorpsiyonu | %21,5 dk |
| PH | 3-10 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
|---|---|
| Kütle yoğunluğu | 0.68-0.72g/ml |
| Paket | 25kg/çanta |
| Kurutma kaybı | ≤%1,5 |
| Parçacık yoğunluğu | 1.2-1.3g/ml |
| Türü | adsorban |
|---|---|
| şekli | Granüler, Pellets |
| Uygulama | Kataliz, Adsorpsiyon, Ayrım ve İyon Değişim |
| Renk | bej |
| Dış görünüş | Beyaz toz |
| Renk | bej |
|---|---|
| Türü | adsorban |
| Uygulama | Kataliz, Adsorpsiyon, Ayrım ve İyon Değişim |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Gözenek büyüklüğü | 3-10 Å |