| Kaynağı | Şanghay, Çin(Anakara) |
|---|---|
| şekli | Granüler, Pellets |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Statik adsorbe edilmiş su | 25.0% |
| Saflık | ≥ %99 |
| Model numarası | zeolit 13x |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| Renk | bej |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Kütle yoğunluğu | ≥0.72g/ml, 0.68g/ml |
| Paket | 25kg / Karton Davul |
|---|---|
| Sertifika | SGS REACH |
| CO2 emilimi | 18.0 |
| Statik adsorbe edilmiş su | % 25.0 |
| Yıpratma Oranı | ≤% 0.1 |
| Basınç dayanımı N/P | ≥50 |
|---|---|
| Yıpratma Oranı | ≤0,20% |
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Renk | bej |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Renk | bej |
|---|---|
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Maksimum yığın yoğunluğu | 0,72g/ml,0,70g/ml |
| Maksimum su adsorpsiyonu | %21.5dk |
| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| Ambalaj bilgileri | 1, 25KG/karton; 2, 35KG/karton varil; 3, 150KG/Kapalı demir varil |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8gün |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Menşe yeri | Shaanxi, Çin |
| Marka adı | Xi'an Lvneng |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
|---|---|
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| PH | 3-10 |
|---|---|
| Boyut | 2,0-6,0 mm |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| Renk | bej |
| Paketin nem içeriği% | ≤1,50 |