| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Uygulama | hava kurutma |
| Nemli içerik | %0,3 |
| PH | 7-9 |
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
|---|---|
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Saflık | % 98 |
| Kütle Yoğunluğu | ≥0.75g / ml, 0.68 g / ml |
|---|---|
| Su adsorpsiyonu | ≥21.0% |
| Etilen adsorpsiyon | ≤3.0mg / gr |
| Yıpratma oranı | ≤0.1% |
| Boyut yeterlilik | ≥98% |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| Nemli içerik | ≤1.0% |
|---|---|
| Uygulama | Hava Ayırma |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| şekli | Küresel |
| Yüzey alanı | 500-800m2/gr |
| Şekil | parçacık |
|---|---|
| Renk | bej |
| Etilen adsorpsiyon | ≤3.0mg / gr |
| Yıpratma oranı | ≤0.1% |
| Boyut yeterlilik | ≥98% |
| Color | White |
|---|---|
| Material | Alumina Silicate |
| PH | 7-9 |
| Size | 1-3mm |
| Pore Size | 3A |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| Renk | bej |
| Kütle yoğunluğu | ≥0.75g/ml,0.68g/ml |
| su adsorpsiyonu | ≥21.0 |