| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
|---|---|
| Kütle yoğunluğu | ≥0.75g/ml,0.68g/ml |
| su adsorpsiyonu | ≥21.0 |
| etilen adsorpsiyonu | ≤3.0 mg/g |
| Paket nemi | ≤1.5% |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.75 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.75 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
|---|---|
| Şekil | granül |
| renk | Bej |
| Boyut | 2.0-3.0mm; 2.0-3.0mm; 3.0-5.0mm; 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0mm 4.0-6.0 |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | bej |
| Boyutu | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Kütle Yoğunluğu | 72 0.72G / ml |
| Boyut Kalifikasyonu | ≥% 97 |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
|---|---|
| kullanım | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
| Saflık | %98 |
| Şekil | küre boncuk |
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
|---|---|
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Uygulama | hava kurutma |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Saflık | %98 |
| Nemli içerik | %0,3 |
|---|---|
| Uygulama | hava kurutma |
| Kullanımı | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Şekli | küre boncuk |
| Nemli içerik | %0,3 |
| Uygulama | hava kurutma |