| Su Adsorpsiyonu | ≥21,0% |
|---|---|
| Absorbant Türü | Moleküler Elek |
| Statik adsorbe edilmiş su | 25.0% |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Türü | adsorban |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Size | 2.0-3.0mm, 4.0-6.0mm |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Shape | Sphere |
| Renk | bej |
|---|---|
| Türü | adsorban |
| Uygulama | Kataliz, Adsorpsiyon, Ayrım ve İyon Değişim |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Gözenek büyüklüğü | 3-10 Å |
| Türü | adsorban |
|---|---|
| şekli | Granüler, Pellets |
| Uygulama | Kataliz, Adsorpsiyon, Ayrım ve İyon Değişim |
| Renk | bej |
| Dış görünüş | Beyaz toz |
| Renk | bej |
|---|---|
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Maksimum yığın yoğunluğu | 0,72g/ml,0,70g/ml |
| Maksimum su adsorpsiyonu | %21.5dk |
| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |