| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.75 |
| Boy | 0,5-1,0 mm, 1,0-1,5 mm, 1,5-2 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Saflık | % 97 |
|---|---|
| Statik adsorbe su | % 18 |
| İstifleme yoğunluğu | 0,75 g / ml |
| Boyutu | 1,7-2,5 mm |
| Renk | bej |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Kaynağı | Şanghay, Çin(Anakara) |
|---|---|
| şekli | Granüler, Pellets |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Statik adsorbe edilmiş su | 25.0% |
| Saflık | ≥ %99 |
| Şekil | granül |
|---|---|
| renk | Bej |
| Boyut | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
|---|---|
| Şekil | Granül; Pelet |
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm; 2.0-3.0mm; 3.0-5.0mm; 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0mm 4.0-6.0 |
| EINECS NO | 215-684-8 |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | bej |
| Boyutu | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| CAS no | 63231-69-6 |
| Paket Nem | ≤% 1,5 |
| Kütle Yoğunluğu | ≥0.75g / ml, 0.68 g / ml |
|---|---|
| Su adsorpsiyonu | ≥21.0% |
| Sertifika | SGS ve REACH |
| Yıpratma oranı | ≤0.1% |
| Türü | Emici |
| Sertifika | SGS ve REACH |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| Renk | bej |
| Boyutu | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Boyut yeterlilik | ≥98% |