| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.75 |
| Boy | 0,5-1,0 mm, 1,0-1,5 mm, 1,5-2 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
|---|---|
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Basınç Dayanımı | 100N |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Saflık | %98 |
| Static Water Adsorption | WT ≥ 22% |
|---|---|
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Package Moisture | WT ≤ 1.5% |
| Usage | Gases Adsorption From SF6, High Voltage Electric Switchgear |
| Shape | Sphere |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
|---|---|
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Saflık | % 98 |
| Nemli içerik | %0,3 |
| Şekli | küre boncuk |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| Tip | adsorban |
| saflık | %98 |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| Renk | bej |
| Kütle yoğunluğu | ≥0.75g/ml,0.68g/ml |
| su adsorpsiyonu | ≥21.0 |
| İsim | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Su İçeriği ≤ | 1.0 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| Renk | Bej |
| Size | 1-3mm |
|---|---|
| Pore Size | 3A |
| Packing | 25KG/Bag |
| Application | Air Drying |
| Product Name | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| boy | 2-3 mm, 3-5 mm, 4-6 mm |
|---|---|
| su içeriği | ≤1.0 |
| şekil | Pelet, Granül |
| sertifika | ISO 9001:2008 |
| renk | bej |
| Moisture Content | 0.3% |
|---|---|
| Product Name | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| Material | Alumina Silicate |
| Working Temperature | 0-80℃ |
| Size | 1-3mm |