| Denge Karbon Dioksit Kapasitesi | ≥ %18 |
|---|---|
| yıpranma oranı | ≤ %0,1 |
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| Tipik Kimyasal Formül | Na2O. Na2O. Al2O3. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (2.8±0.2) SiO2. |
| Emici tipi | Moleküler elek |
|---|---|
| Saflık | 98 % |
| Şekil | Granül, Pelet |
| Renk | bej |
| Boyutu | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| ADEDI | 10 KG |
|---|---|
| paket | 25kg/ Karton Varil |
| Sertifika | SGS REACH |
| Boy | 2.0-3.0 mm, 3.0--5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| paket | 25kg/ Karton Varil |
|---|---|
| Sertifika | SGS REACH |
| Boy | 2.0-3.0 mm, 3.0--5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Şekil | Granül, Pelet |
| Renk | Bej |
| İsim | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Başvuru | Gaz Kurutma ve Arıtma |
| Boy | 2.0-3.0 mm, 3.0--5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Şekil | Granül, Pelet |
| Renk | istendiği gibi |
| Şekil | küre |
|---|---|
| renk | Bej |
| Boyut | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Şekil | Granül |
|---|---|
| Renk | bej |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 3,0-5,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| Absorbant Türü | Moleküler Elek |
|---|---|
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Emilim Yeteneği | >%18 |
| Renk | bej |
| Türü | adsorban |