| Boyutu | 2,0-3,0 mm; 3,0-5,0 mm, 4,0-6,0 mm |
|---|---|
| Su adsorpsiyonu | ≥21.0% |
| Kütle Yoğunluğu | ≥0.75g / ml, 0.68 g / ml |
| Sertifika | SGS ve REACH |
| Paket Nem | ≤% 1,5 |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | bej |
| Paket Nem | ≤% 1,5 |
| Yıpratma oranı | ≤% 0,1 |
| Sertifika | SGS ve REACH |
| Paket | 25 kg / Karton Davul |
|---|---|
| Sertifika | SGS REACH |
| CO2 emilimi | 18.0 |
| Statik adsorbe su | % 25.0 |
| Yıpratma oranı | ≤% 0,1 |
| Su Adsorpsiyonu | ≥21,0% |
|---|---|
| Absorbant Türü | Moleküler Elek |
| Statik adsorbe edilmiş su | 25.0% |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Türü | adsorban |
| Uygulama | hava kurutma |
|---|---|
| Şekil | küre boncuk |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
| Modeli | CMS-220 |
|---|---|
| Ürün adı | Karbon Moleküler Elek |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| Statik Su Adsorpsiyonu | ağırlık ≥ %22 |
|---|---|
| Malzeme | Aktif Alümina |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
| Boyut | 2-4mm |
| Adsorpsiyon Süresi | 2X50S |
|---|---|
| Türü | adsorban |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| Servis Ömrü | 2-3 yıl |
| PH değeri | 2-12 |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
|---|---|
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Renk | Beyaz |
| Nem Tutma Kapasitesi | ≥20% |
| PH değeri | 3-4 |
| hizmet ömrü | 2-3 yıl |
|---|---|
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| PH değeri | 2-12 |