| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
|---|---|
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Gözenek büyüklüğü | 3A |
|---|---|
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Şekli | küre boncuk |
| Kullanımı | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
|---|---|
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Servis Ömrü | 2-3 yıl |
|---|---|
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| Nemli içerik | ≤1.0% |
| Dış görünüş | siyah taneli |
| Ürün Adı | Karbon Moleküler Elek |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
|---|---|
| Nemli içerik | ≤1.0% |
| Ürün Adı | Karbon Moleküler Elek |
| Adsorpsiyon Süresi | 2X50S |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Yüzey alanı | 500-800m2/gr |
|---|---|
| Parçacık boyutu | 1-3mm |
| Ezme kuvveti | ≥90N/parçacık |
| şekli | Küresel |
| Ürün Adı | Moleküler Sivil Adsorbant |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | bej |
| Boyutu | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| CAS no | 63231-69-6 |
| Paket Nem | ≤% 1,5 |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| Tip | adsorban |
| saflık | %98 |
| boy | 2.0--3.0mm;3.0--5.0mm;4.0--6.0mm |
|---|---|
| Statik adsorbe su % | ≥21.0 |
| Paket nem içeriği% | ≤1,50 |
| renk | bej |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı % | ≥98,0 |
| Şekil | Granül; Pelet |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| sertifika | j.SGS & ERİŞİM |