| Ürün adı | Karbon Moleküler Elek |
|---|---|
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
| Adsorpsiyon Süresi | 2X50S |
| Nemli içerik | ≤1.0% |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Nemli içerik | ≤1.0% |
|---|---|
| Dış görünüş | siyah taneli |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| Ürün Adı | Karbon Moleküler Elek |
| Dış görünüş | siyah taneli |
|---|---|
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Model | CMS-220 |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| hizmet ömrü | 2-3 yıl |
|---|---|
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| PH değeri | 2-12 |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| Renk | bej |
|---|---|
| Türü | adsorban |
| Uygulama | Kataliz, Adsorpsiyon, Ayrım ve İyon Değişim |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Gözenek büyüklüğü | 3-10 Å |
| Türü | adsorban |
|---|---|
| şekli | Granüler, Pellets |
| Uygulama | Kataliz, Adsorpsiyon, Ayrım ve İyon Değişim |
| Renk | bej |
| Dış görünüş | Beyaz toz |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
|---|---|
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
| Paket | 25kg/çanta |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
| Paket | 25kg / Karton Davul |
|---|---|
| Sertifika | SGS REACH |
| CO2 emilimi | 18.0 |
| Statik adsorbe edilmiş su | % 25.0 |
| Yıpratma Oranı | ≤% 0.1 |
| Nominal Gözenek Çapı | 4 Angstrom |
|---|---|
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
| Renk | siyah |
| Türü | Emici |
| Modeli | CMS-220/240/260 |
| Nominal Gözenek Çapı | 4 Angstrom |
|---|---|
| Boyutu | 1.3mm, 1.6mm |
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N / Parçacık |
| Renk | siyah |